Grupowe warsztaty fotograficzne

Strona główna > Warsztaty

Warsztaty fotografii dziecięcej

Zapraszam do udziału w grupowych warsztatach fotografii. Moje warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą:

 • poznać tajniki mojego warsztatu fotograficznego,
 • współpracować przy swoich zdjęcia z profesjonalnym fotografem,
 • nauczyć się pracy z dziecięcym modelem

Jak i również dla pasjonatów twórczej działalności, którzy chcieliby po prostu spróbować dostrzec odrobinę magii w szarej codzienności. Formuła warsztatów grupowych pozwala na zróżnicowany poziom, dlatego niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy może już pracujesz ze zdjęciami na co dzień – wyciągniesz z moich warsztatów praktyczne i efektywne rozwiązania.

W mojej ofercie znajdziesz również warsztaty indywidualne, które dostosowuje pod cele konkretnego uczestnika i rozwiązanie trudności, które zgłasza w dziedzinie fotografii. Również w kwestii edycji zdjęć!

Na miejsce warsztatów za każdym razem wybieram inny, wyjątkowy i klimatyczny teren.

Zobacz wszystkie

WYJĄTOWE LOKALIZACJE

odwiedzone i fotografowane w ramach moich warsztatów

W trakcie warsztatów fotograficznych nauczysz się:

 • jak wykonać piękne portrety we wnętrzach i w plenerach,
 • jak pracować z małymi modelami i sprawić, by wyglądali naturalnie i zrelaksowanie,
 • jak w różnych sytuacjach tworzyć magiczną atmosferę za pomocą światła,
 • jak edytować swoje zdjęcia w prosty i wyjątkowy sposób,
 • i osiągnąć zapierający dech w piersiach efekt niewielkimi środkami!

Dbam o komfort i indywidualne podejście do kursantów, dlatego liczba miejsc na każdy warsztat jest ograniczona.

Dla kogo są przygotowane warsztaty?

Swoje kursy fotografii dziecięcej adresuję zarówno do osób już fotografujących, jak i fotoamatorów, do starszych, do młodszych, do matek i ojców, którzy chcą uwiecznić szczególne dla ich rodziny chwile.

Nie musisz być profesjonalistą ani mieć najnowszego sprzętu, by wziąć udział w moich warsztatach z fotografii dziecięcej!

Wystarczy, że:

 • jesteś kreatywny/-a,
 • masz otwartą głowę i chcesz się uczyć,
 • lubisz pracować z dziećmi.

Powinieneś/Powinnaś znać też podstawy fotografii i sprawie posługiwać się trybem manualnym swojego aparatu.

Kursy wideo z fotografii

Jeśli nie masz możliwości uczestniczenia w warsztatach osobiście, zachęcam do zapoznania się z moimi zestawami tutoriali wideo, za pomocą których nauczysz się, jak krok po kroku nadać zdjęciom szczyptę niezwykłości dzięki w programach Adobe Lightroom i Adobe Photoshop.

Poznaj kurs Light and Story

Warsztaty fotograficzne Stajnia Podolin

Kids and Pets workshop in Lubbeek, Belgium 22-23 April-2023

Kids and Pets workshop in Lubbeek, Belgium 21-22 October-2023

Warsztaty fotograficzne w Kielcach

Warsztaty fotografii dziecięcej- Siedlisko Zacisze, Wejherowo

Warsztaty na Lawendowych Polach, Francja

Warsztaty fotografii dziecięcej- okolice Poznania

Warsztaty fotografii dziecięcej z Iwoną Podlasińską w Złodziejewie

Warsztaty fotograficzne w Złodziejewie

Promocja!

Warsztaty fotografii dziecięcej- Kielce

kurs obróbki zdjęć

Workshop in Drummondville (Québec, Canada)

Magical Childhood Moments video course

Warsztaty Iwona Podlasińska w Moon Studio

Warsztaty fotograficzne w Moon Studio, Lublin

Moje zdjęcia

Zapraszam Cię w podróż do mojego magicznego świata. Świata dziecięcej wyobraźni, gdzie sen miesza się z jawą i wszystko jest możliwe. Zobacz moje zdjęcia, zapoznaj się z tutorialami wideo lub weź udział w organizowanych warsztatach.

Magical Children photography by Iwona Podlasińska | Warsztaty dla fotografów dziecięcych
Magical Children photography by Iwona Podlasińska | Warsztaty dla fotografów dziecięcych
Magical Children photography by Iwona Podlasińska | Warsztaty dla fotografów dziecięcych
Magical Children photography by Iwona Podlasińska | Warsztaty dla fotografów dziecięcych
Magical Children photography by Iwona Podlasińska | Warsztaty dla fotografów dziecięcych

Opinie

Rated 5 out of 5
25 października 2022

Iwona podczas warsztatów uchyla uczestnikom drzwi do swojego “foto świata”, pokazując jak tworzy historie malowane światłem. Zajęcia praktyczne to nie tylko sama sesja zdjęciowa z przecudnymi małymi modelami, ale również postprodukcja krok po kroku.. Inspirujący czas dający możliwość rozwinięcia swoich umiejętności. (Stajnia Podolin, październik 2022).

Iwona
Rated 5 out of 5
1 września 2022

Warsztaty zdecydowanie warte ceny i poświęconego czasu. To tylko dwa dni, a wróciłam do domu z wieloma nowymi spostrzeżeniami, pomysłami oraz sposobami na obróbkę w fotografii. Iwona nic przed uczestnikami nie ukrywa i otwarcie dzieli się swoją wiedzą. Zdjęcia jakie przywiozłam z warsztatów przewyższyły moje oczekiwania. Bardzo polecam!

Patrycja
Rated 5 out of 5
9 września 2021

Bardzo polecam warsztaty z Iwoną. Fajna atmosfera, świetne podejście do uczestników i duża porcja merytorycznej wiedzy przekazywanej w przystępny sposób. Myślę, że będąc na każdym poziomie zaawansowania można wyciągnąć z tych warsztatów coś dla siebie. Podczas części zajęć dot. nauki obróbki podobało mi się to, że Iwona przykłada dużą uwagę do tego czy każdy nadąża i w razie potrzeby tłumaczy zagadnienia ponownie.
Pozdrawiam Ania (Warsztaty Wierzbowe Ranczo 2021)

Ania (Warsztaty Wierzbowe Ranczo 2021)
Rated 5 out of 5
23 kwietnia 2021

Miałam okazję uczestniczyć w warsztatach w Podolinie. Warsztaty dały mi nowe spostrzeżenie na fotografię, przygotowanie do niej oraz najważniejsze dla mnie – jak szukać tego magicznego światła:) Bardzo miła atmosfera, wspaniali ludzie i pamiątka na całe życie w postaci stworzonych wspólnie z Iwoną magicznych kadrów 😀 (Góry Sowie, październik 2020)

Agata
Rated 5 out of 5
20 kwietnia 2021

Dwa dni w pelni wykorzystane spora dawka wiedzy przekazana w sposob bardzo czytelny i zrozumialy .Byl czas na na teorie praktyke i posprodukcje oraz znalazl sie rowniez czas na pogaduchy przy herbatce 🙂
Jestem zadowolona i zmotywowana
POLECAM z calego sreca (Góry Sowie, paździenik 2020)

Agnieszka B.
Rated 5 out of 5
24 marca 2021

Warsztaty z Iwoną są perfekcyjnie przygotowane, przepełnione wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną, a jednocześnie panuje na nich luźna, sympatyczna atmosfera. Iwona jest przemiłą osobą i poza tym, że robi genialne zdjęcia, potrafi w bardzo przystępny sposób przekazywać wiedzę. Jej podejście daje motywację do nauki i mnóstwo inspiracji. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam! (Warsztaty w Kielcach, luty 2021)

Magdalena
Rated 5 out of 5
21 listopada 2020

Wspaniałe warsztaty fotograficzne w Stajni Podolin to dla mnie przede wszystkim niesamowity przeskok w rozwoju fotograficznym. Warsztaty zorganizowane są perfekcyjnie pod każdym względem, Iwonka jest świetnym nauczycielem i ciepłą, przesympatyczną osobą. Jeszcze raz dziękuję!

Beata
Rated 5 out of 5
8 listopada 2020

Warsztaty są bardzo dobrze przygotowane. Kursanci dostają solidną porcję wiedzy, materiały szkoleniowe i mnóstwo inspiracji. Trudno jest być jednocześnie dobrym nauczycielem i dobrym fotografem a u Iwony łączy się to doskonale.

Marta
Rated 5 out of 5
2 listopada 2020

Warsztaty u Iwony to był wyjątkowy czas, który wniósł w moją fotografię dużo inspiracji ale też pomógł zweryfikować to jak do tej pory postrzegałam fotografię dziecięcą a przede wszystkim obróbkę! Przekonałam się, że piękne sesje mogą powstawać bez względu na pogodę. Tak mi się podobało, że chętnie wzięłabym jeszcze raz udział w jej warsztatach, ale tym razem w lecie.
Iwona jest miłą, pełną pasji, serdeczną osobą, która chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi. Odpowiadała na każde nasze pytanie, cierpliwie tłumaczyła temat ustawień programów i obróbki. Iwona to nie tylko świetny fotograf ale i bardzo dobry nauczyciel, jeśli ktoś chce się uczyć jest otwarty na nowe, to szczerze polecam jej warsztaty.
(Jesienne warsztaty w Górach Sowich)

Agnieszka
Rated 5 out of 5
28 sierpnia 2020

Iwona i jej podejście do warsztatów do nas uczących się, do tego żeby nie tylko powiedzieć co miała ale zrobić to tak ,żebyśmy wszystkie nie zależnie od tego na jakim etapie przygody z fotografią jesteśmy zrozumiały i umiały potem to wykorzystać. Baaardzo polecam (Marta)

Marta

Dodaj opinię