Kolekcje - Fotografie Iwona Podlasińska | Warsztaty dla fotografów dziecięcych
Strona główna / Kolekcje
 • en
 • pl

Tutoriale

Kolekcje filmów

Kolekcje składają się z 4-12 filmów. W każdym pokazuję jak edytuję zdjęcie od pliku RAW do gotowego efektu. Edycja odbywa się wyłącznie w Lightroom’ie lub w Lightroom’ie i Photoshop’ie. Przejdź do odpowiedniej kolekcji żeby oglądać filmy przez okres 1 roku.

Żeby zobaczyć jakie filmy znajdują się w kolekcji kliknij na okienko ze zdjęciem. Pokaże Ci ono zdjęcia przed i po edycji. Filmy przedstawiające edycję tych zdjęć znajdziesz w tej kolekcji.

Te filmy są dla Ciebie jeśli:

 • chcesz dowiedzieć się jak edytować zdjęcia aby uzyskać głębokie kolory i magiczną atmosferę
 • chcesz edytować zdjęcia świadomie, bez użycia preset’ów, akcji ani dodatkowych płatnych pluginów
 • robisz zdjęcia przy naturalnym świetle z płytką głębią ostrości
 • chcesz dowiedzieć się jak kreatywnie wykorzystać proste narzędzia Lightroom’a i Photoshop’a

NOWOŚĆ: pobierz pliki i edytuj zdjęcia ze mną krok po kroku. Link do pobrania plików znajdziesz w opisie serii na Vimeo.

UWAGA! jeśli okres Twojego wypożyczenia filmów dobiega końca i chcesz przedłużyć zgłoś się do mnie po atrakcyjny rabat. Wyślij dowód zakupu z Vimeo na adres iwonapodlasinska@yahoo.pl i poproś o rabat na przedłużenie!

Zakup filmów odbywa się w serwisie Vimeo. Regulamin zakupów dostępny jest w tym serwisie.

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT i opłacenia filmów przelewem bankowym. W takim przypadku przed dokonaniem zakupu proszę o kontakt mailowy iwonapodlasinska@yahoo.pl

Lightroom Collection

Price: $79,99

Payment method: PayPal/Credit card

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać proste narzędzie jakim jest Lightroom w niezwykle kreatyny sposób to jesteś w odpowiednim miejscu.

Edycja w Lightroom’ie jest prosta i szybka oraz daje znakomite efekty. Ta kolekcja z pewnością zainteresuje tych, którzy szukają sposobu na piękną edycję bez godzin spędzonych przed komputerem. Pokaże Ci jak:

 • edytuje złote tony na zdjęciach z zachodzącym słońcem,
 • uzyskuje moje charakterystyczne chłodne tony na zdjęciach,
 • obrabiam portrety, przeprowadzam techniki D&B, wygładzam skórę, wyostrzam oczy,
 • i nawet jak zmieniam dzień w noc!

i to wszystko bez użycia Photoshopa.

W opisie kolekcji dostępne są pliki do samodzielnego wykonania edycji.

W tej kolekcji znajdziesz 11 filmów. Po wykupieniu uzyskasz dostęp na okres 1 roku.

Żeby dowiedzieć się jakie zdjęcia będą edytowane kliknij tutaj.

 

Lightroom and Photoshop collection

Price: $99,99

Payment method: PayPal/Credit card

Jeśli chcesz nauczyć się jak sprawić żeby Twoje zdjęcia były bardziej wyraziste, ostre i chcesz dodać odrobinę magii to jesteś we właściwym miejsciu. Pokażę Ci krok po kroku jak edytowałam moje bajbardziej rozpoznawalne zdjęcia. Pokażę Ci jakiś technik używam, żeby:

 • zastąpić nudne niebo
 • usunać przeszkadzające elementy z tła
 • edytować zdjęcia wykonane we wnętrzach i w plenerze
 • dodać efekt promieni światła
 • osiągnąć tony i nastrój jaki znasz z moich zdjęć

Moja edycja zawsze zaczyna i kończy się w Lightroom’ie. W tej kolekcji zobaczysz filmy w których także wykorzystywałam Adobe Photoshop do usuwania elementów lub łączenia zdjęć. Edycja odbywa się bez użycia preset’ów ani akcji.

W opisie kolekcji dostępne są pliki do samodzielnego wykonania edycji.

W tej kolekcji znajduje się 12 filmów.

Żeby dowiedzieć się jakie zdjęcia będą edytowane kliknij tutaj.

 

Kurs Adobe Lightroom

Price: 349,99

Payment method: PayPal/Credit card

Pełny kurs programu Adobe Lightroom to ponad 3,5 godziny nauki z Iwoną.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących jak i dla tych którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat obróbki zdjęć w Lightroom’ie.

Kurs składa się z 11 filmów. To ponad 4 godziny materiału. W kursie omawiam:

 • importowanie zdjęć do Lightroom’a
 • moduły Library i Develop
 • obrabiam przykładowe zdjęcia: plenerowe, portretowe, noworodkowe i krajobrazowe
 • przedstawiam podstawowe techniki obróbki zdjęć
 • pokazuje powiązanie z programem Photoshop

Z tego kursu dowiesz się jakie techniki faktycznie stosuję przy obróbce moich zdjęć. Przedstawię wszystko z perspektywy fotografa który od lat korzysta z programu Lightroom.

Omawiam w nim krok po kroku jak stworzyć nowy katalog, zaimportować zdjęcia do Lightroom’a, gdzie znajdziesz wszystkie narzędzia oraz okrok po kroku wytłumaczę jak można ich użyć. W opisie filmu znajdziecie pliki do pobrania dzięki którym możecie na bierząco testować nowo poznane techniki. Dzieki temu kursowi bez probelmu opanujesz techniki post produkcji w programie Lightroom i przyspieszysz swoją pracę nad obróbką zdjęć.

Obejrzyj trailer:

Filmy sprzedawane są przez serwis Vimeo. Kurs jest przyporządkowany do konta w serwisie Vimeo- proszę o zapamiętanie hasła i loginu oraz chronienie tych danych. Możliwa jest płatność przelewem w PLN- w takiej sytuacji proszę o kontakt pod iwonapodlasinska.com

Zimowa kolekcja filmów

Price: $75

Payment method: PayPal/Credit card

Limitowana kolekcja zimowa jest dostępna już teraz!

Zobacz jak edytuje moje nastrojowe zimowe fotografie i naucz się jak:

 • edytuje moje charakterystyczne zdjęcia przy oknie,
 • jak sprawiłam że zdjęci wykonane w ciągu dnia wygląda jak nocne,
 • jak dodaje atmosfery do płaskich zdjęć na śniegu,
 • jak edytuje zdjęcia wykonane przy małej ilości światła.

Edycja zdjęć prowadzona jest w programach Adobe: Lightroom i Photoshop. Nie zawiera akcji ani presetów.

W opisie kolekcji dostępne są pliki do samodzielnego wykonania edycji.

Ta kolekcja zawiera 4 filmy i po zakupie jest dostępna przez okres 1 roku.

Opinie

Ocena 5,0
13 maja 2020

Witam. Co do jakości zdjęć tworzonych przez Panią Iwonę nie będę się wypowiadał, bo tu chyba nie trzeba nic mówić, po prostu są genialne i tyle. Zakupiłem pakiet filmów Ligthtroom and Photoshop i mogę z całą stanowczością polecić je każdemu kto się jeszcze zastanawia nad zakupem! Obróbka na filmach ukazana jest w sposób prosty i zrozumiały i naprawdę można dowiedzieś się wielu nowych i ciekawych rzeczy!

Piotr
12 maja 2020

Od dawna jestem fanką Iwony i jej prac, do tego stopnia, że widząc zdjęcie, rozpoznaję jej styl obróbki. Pomimo, że jestem fotografem, to w tutorialach Iwony znalazłam mnóstwo cennej wiedzy i trików, dzięki czemu moja postprodukcja wkroczyła na nowy poziom.

Anna
12 maja 2020

Świetne zdjęcia, których niewątpliwie największym atutem jest po pierwsze koncepcja, a po drugie obróbka graficzna. Takiej obróbki chciałabym nauczyć się od A do Z. To fotografie, przy których musisz się zatrzymać <3

Joanna
Ocena 1,0
12 maja 2020

Mam wykupioną kolekcję zimową i Adobe Lightroom i jak tylko pojawią się fundusze z pewnością wykupię również tę łącząca elementy Lightrooma i Photoshopa. Bo zdecydowanie warto! Iwonka ma niesamowite wyczucie stylu. To Ona nauczyła mnie patrzenia na kierunek padania światła i tego jak to wykorzystać by wydobyć głębię w kadrze. Pokazuje również jak podkreślić mocne punkty zdjęcia, jak kolorami wzmocnić jego klimat oraz jak naprawiać różne elementy w kadrze. Zdecydowanie polecam 🙂

Justyna
12 maja 2020

Prace Iwony od zawsze mnie zachwycały. Dzięki tutorialom mogłam zagłębić tajemnice magii, która dzieje się na jej niezwykłych kadrach

Kasia
Ocena 5,0
3 maja 2020

Zakupiłam nakładki , kurzu ,chmur i światełka są genialne, uwielbiam je, nadają piękny klimat moim zdjęciom , choć ciągle jeszcze uczę się ich używać .😉 Szczerze polecam👌

Izabela Żurek
Ocena 5,0
3 maja 2020

Od dawna korzystam z tych tutoriali, są bardzo pomocne w edycji zdjęć i dodawanie im magii. Wszystko pokazane bardzo prosto, dokładnie i zrozumiale , dlatego bardzo polecam każdemu kto poszukuje sposobu na piękną obróbkę!

Barbara
Ocena 5,0
30 kwietnia 2020

Informacje zawarte w tutorialach były mi bardzo przydatne w nauce obróbki zdjęć. Wszystko jest jasno, przystępnie wytłumaczone, krok po kroku. Polecam!

Gosia
Ocena 5,0
29 kwietnia 2020

Połączona kolekcja Lightroom z Photoshopem pozwala w bardzo przystępny sposób poznać tajniki magicznej edycji zdjęc.
Warsztaty z Iwonką wraz z tutorialami to cenne wskazówki jak fotografować dzieciaczki i jak szybko, i w miarę prosto pokazać magiczne chwile.
Lightroom i Photoshop w wydaniu Iwonki jest prosty i nieskomplikowany.
Gorąco polecam (Elżbieta)

Elżbieta
Ocena 5,0
28 kwietnia 2020

Zakupione tutoriale to bez wątpienia najlepsza inwestycja, jaką poczyniłam w fotografię. Pani Iwona nie tylko bardzo jasno wyjaśnia zasady funkcjonowania lightrooma i photoshopa, ale także pokazuje zastosowanie tej wiedzy. To najlepsze i najskuteczniejsze objaśnienie, jakie do tej pory znalazlam. Gorąco polecam każdemu, kto chciałby dowiedzieć się, jak nadać zdjęciom odrobinę magii ♡ (Paulina)

Paulina

Dodaj opinię