Zima w Złotym Lesie

warsztaty: Zima w Złotym Lesie

kiedy: 16 i 17 luty  2020

gdzie: Złoty Las (okolice Wałbrzycha, Świdnicy)

Zapraszamy na niezwykle magiczne warsztaty w krainie śniegu i lodu. Wśród pięknych krajobrazów będziemy zgłębiać sztukę tworzenia magicznych fotografii. Pozować nam będą urocze dzieci na saniach, otulone ciepłymi kocami przy blasku kominka lub biegnące ośnieżonymi drogami. Z wszystko to z pięknymi widokami Gór Sowich w tle.

Warsztaty zaczniemy w sobotę 15 lutego od spotkania przy blasku kominka i rozmów o fotografii. (spotkanie nieobowiązkowe)

W niedzielę 16 lutego poznacie moje sekrety fotografowania dzieci- powiem wam o świetle, kompozycji, nastroju, o przygotowaniach i robieniu zdjęć, następnie rozpoczniemy fotografowanie we wnętrzach i na zewnątrz.

W poniedziałek będziemy obrabiać zrobione wcześniej zdjęcia. Poznacie techniki, których używam żeby szybko i efektywnie edytować oraz powiem wam jak ze zwykłego zdęcia wyczarować coś “magicznego”.

Grupa max 10 osób

Na zajęcia należy przyjechać z własnym aparatem z obiektywami portretowymi do wnętrz i na zewnatrz oraz komputerem z zainstalowanym Lightroomem (Classic CC) i Photoshopem.

Koszt uczestnictwa to 1720 zł netto. W cenę wliczone są dwa noclegi w hotelu oraz posiłki w czasie trwania zajęć.

 

Dla osób zapisujących się została stworzona grupa gdzie można skontaktować się z innymi uczestnikami.

Uczestnicy otrzymają film, dzięki któremu, będą mogli przygotować się do zajęć z post produkcji.

Żeby zapisać się na warsztaty trzeba wpłacić zaliczkę wysokości 500 zł netto, Numer konta zostanie podany po wysłaniu zgłoszenia.

Wystawiam fakturę VAT. Proszę o przesłanie danych do faktury po zgłoszeniu pod iwonapodlasinska@yahoo.pl

Regulamin, zasady zwrotów dostępne pot tym linkiem.

Możliwość zniżek dla osób nie prowadzących działaności w zakresie fotografii.

Na warsztaty można uzyskać dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. Informacja o dofinansowaniu pod tym linkiem. Dofinansowanie będzie dotyczyło wszystkich województw poza Mazowieckim. Mogą się o nie starać osoby prowadzące działalność gospodarczą w zakresie fotografii.

UWAGA! Przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z dofinansowaniem proszę o klinkęcie poniższego przycisku lub kontakt w sprawie wpisania się na listę. Liczba miejsc jest ograniczona.