Między jawą a snem

workshop: Między jawą a snem

when: October 6th, 7th,

where: Jelenia Góra, Poland

Zapraszamy na niezwykle magiczne w jesiennej aurze, z pięknym widokiem na Karkonosze. W czasie warsztatów dowiecie się jak tworzyć magiczne obrazy, jak obrabiać zdjęcia świadomie i bez użycia akcji, presetów ani pluginów, jak rozwijać szukać nowych pomysłów na kadry i gdzie w zdjęciu tkwi magia.

Warsztaty zaczniemy w sobotę 6 października od zapoznania i kilku teoretycznych wskazówek, następnie rozpoczniemy fotografowanie we wnętrzach i na zewnątrz. W niedzielę będziemy obrabiać zrobione wcześniej zdjęcia.

Grupa 10 osób

Na zajęcia należy przyjechać z własnym aparatem z obiektywami portretowymi do wnętrz i na zewnatrz oraz komputerem z zainstalowanym Lightroomem i Photoshopem. Uczestnik powinien umieć obsługiwać swój aparat w trybie manualnym oraz mieć przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu obróbki zdjęć.

Koszt uczestnictwa to 1200 zł. W cene wliczone są posiłki w czasie trwania zajęć. Nie wliczone są koszta noclegu i podróży.
Dla osób zapisujących się została stworzona grupa gdzie można skontaktować się z innymi uczestikami.

Uczestnicy otrzymają film, dzięki któremu, będą mogli przygotować się do zajęć z post produkcji.

Żeby zapisać się na warsztaty trzeba wpłacić zaliczkę wyskości 150 zł, Numer konta zostanie podany po wysłaniu zgłoszenia. Zaliczka może być zwrócona jedynie przed 1 lipca 2018.

Żeby się zapisać wyślij wiadmość korzystajac z formularza poniżej lub skontaktuj się ze mną tutaj