Winter Wonderland- Zakopane 20,21 i 22 luty 2018

workshop: Winter Wonderland- Zakopane 20,21 i 22 luty 2018

when: February 20th, 21th, 22nd

where: Kościelisko, Poland

Zapraszamy na niezwykle magiczne warsztaty w krainie śniegu i lodu. Wśród pięknych krajobrazów będziemy zgłębiać sztukę tworzenia magicznych fotografii. Pozować nam będą urocze dzieci na saniach, otulone ciepłymi kocami przy blasku kominka lub biegnące ośnieżonymi drogami. A wszystko to w Zakopiańskim klimacie z Tatrami w tle.

Te warsztaty są dla Ciebie jeśli:

  • chcesz dodać magii swoim zdjęciom, chcesz żeby przenosiły widza w inny bajkowy świat
  • chcesz dowiedzieć się jak szukać interesującego światła w dowolnych warunkach
  • chcesz wiedzieć jak szyko i efektywnie obrabiać swoje zdjęcia a jedocześnie być kreatywnym
  • chcesz wiedzieć jak pracować z małymi modelami i sprawić by na zdjęciach wyglądały na zrelaksowane i zadowolnoe

Warsztaty zaczniemy w środę 20 lutego od spotkania przy blasku kominka i rozmów o fotografii.

W czwartek 21 lutego poznacie moje sekrety fotografowania dzieci- powiem wam o świetle, kompozycji, nastroju, o przygotowaniach i robieniu zdjęć, następnie rozpoczniemy fotografowanie we wnętrzach i na zewnątrz.

W piątek będziemy obrabiać zrobione wcześniej zdjęcia. Poznacie techniki, których używam żeby szybko i efektywnie edytować oraz powiem wam jak ze zwykłego zdęcia wyczarować coś “magicznego”.

Grupa max 10 osób

Na zajęcia należy przyjechać z własnym aparatem z obiektywami portretowymi do wnętrz i na zewnatrz oraz komputerem z zainstalowanym Lightroomem (Classic CC) i Photoshopem.

Koszt uczestnictwa to 1600 zł. W cenę wliczone są posiłki w czasie trwania zajęć. Nie wliczone są koszta noclegu i podróży.

Dla 5 osób znajdzie się miejsce noclegowe w domu, w którym będą warsztaty. Cena za wykup noclegu na dwie noce to 140 zł. Rezerwacja miejsc noclegowych na podstawie kolejności zgłoszeń. Cena nie obejmuje śniadania.

Dla jednej osoby z okolicy Zakopanego specjalna oferta. Proszę o kontakt.

Dla osób zapisujących się została stworzona grupa gdzie można skontaktować się z innymi uczestnikami.

Uczestnicy otrzymają film, dzięki któremu, będą mogli przygotować się do zajęć z post produkcji.

Żeby zapisać się na warsztaty trzeba wpłacić zaliczkę wysokości 250 zł, Numer konta zostanie podany po wysłaniu zgłoszenia.

Na warsztaty można uzyskać dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. Informacja o dofinansowaniu pod tym linkiem. Dofinansowanie będzie dotyczyło wszystkich województw poza Mazowieckim. Mogą się o nie starać osoby prowadzące działalność gospodarczą w zakresie fotografii.

UWAGA! Przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z dofinansowaniem proszę o klinkęcie poniższego przycisku lub kontakt w sprawie wpisania się na listę. Liczba miejsc jest ograniczona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked