Kolekcje - Fotografie Iwona Podlasińska | Warsztaty dla fotografów dziecięcych
Strona główna / Kolekcje
 • en
 • pl

Tutoriale

Kolekcje filmów

Kolekcje składają się z 4-12 filmów. W każdym pokazuję jak edytuję zdjęcie od pliku RAW do gotowego efektu. Edycja odbywa się wyłącznie w Lightroom’ie lub w Lightroom’ie i Photoshop’ie. Przejdź do odpowiedniej kolekcji żeby oglądać filmy przez okres 1 roku.

Żeby zobaczyć jakie filmy znajdują się w kolekcji kliknij na okienko ze zdjęciem. Pokaże Ci ono zdjęcia przed i po edycji. Filmy przedstawiające edycję tych zdjęć znajdziesz w tej kolekcji.

Te filmy są dla Ciebie jeśli:

 • chcesz dowiedzieć się jak edytować zdjęcia aby uzyskać głębokie kolory i magiczną atmosferę
 • chcesz edytować zdjęcia świadomie, bez użycia preset’ów, akcji ani dodatkowych płatnych pluginów
 • robisz zdjęcia przy naturalnym świetle z płytką głębią ostrości
 • chcesz dowiedzieć się jak kreatywnie wykorzystać proste narzędzia Lightroom’a i Photoshop’a

NOWOŚĆ: pobierz pliki i edytuj zdjęcia ze mną krok po kroku. Link do pobrania plików znajdziesz w opisie serii na Vimeo.

UWAGA! jeśli okres Twojego wypożyczenia filmów dobiega końca i chcesz przedłużyć zgłoś się do mnie po atrakcyjny rabat. Wyślij dowód zakupu z Vimeo na adres iwonapodlasinska@yahoo.pl i poproś o rabat na przedłużenie!

Zakup filmów odbywa się w serwisie Vimeo. Regulamin zakupów dostępny jest w tym serwisie.

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT i opłacenia filmów przelewem bankowym. W takim przypadku przed dokonaniem zakupu proszę o kontakt mailowy iwonapodlasinska@yahoo.pl

Lightroom Collection

Price: $79,99

Payment method: PayPal/Credit card

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać proste narzędzie jakim jest Lightroom w niezwykle kreatyny sposób to jesteś w odpowiednim miejscu.

Edycja w Lightroom’ie jest prosta i szybka oraz daje znakomite efekty. Ta kolekcja z pewnością zainteresuje tych, którzy szukają sposobu na piękną edycję bez godzin spędzonych przed komputerem. Pokaże Ci jak:

 • edytuje złote tony na zdjęciach z zachodzącym słońcem,
 • uzyskuje moje charakterystyczne chłodne tony na zdjęciach,
 • obrabiam portrety, przeprowadzam techniki D&B, wygładzam skórę, wyostrzam oczy,
 • i nawet jak zmieniam dzień w noc!

i to wszystko bez użycia Photoshopa.

W opisie kolekcji dostępne są pliki do samodzielnego wykonania edycji.

W tej kolekcji znajdziesz 11 filmów. Po wykupieniu uzyskasz dostęp na okres 1 roku.

Żeby dowiedzieć się jakie zdjęcia będą edytowane kliknij tutaj.

 

Lightroom and Photoshop collection

Price: $99,99

Payment method: PayPal/Credit card

Jeśli chcesz nauczyć się jak sprawić żeby Twoje zdjęcia były bardziej wyraziste, ostre i chcesz dodać odrobinę magii to jesteś we właściwym miejsciu. Pokażę Ci krok po kroku jak edytowałam moje bajbardziej rozpoznawalne zdjęcia. Pokażę Ci jakiś technik używam, żeby:

 • zastąpić nudne niebo
 • usunać przeszkadzające elementy z tła
 • edytować zdjęcia wykonane we wnętrzach i w plenerze
 • dodać efekt promieni światła
 • osiągnąć tony i nastrój jaki znasz z moich zdjęć

Moja edycja zawsze zaczyna i kończy się w Lightroom’ie. W tej kolekcji zobaczysz filmy w których także wykorzystywałam Adobe Photoshop do usuwania elementów lub łączenia zdjęć. Edycja odbywa się bez użycia preset’ów ani akcji.

W opisie kolekcji dostępne są pliki do samodzielnego wykonania edycji.

W tej kolekcji znajduje się 12 filmów.

Żeby dowiedzieć się jakie zdjęcia będą edytowane kliknij tutaj.

 

Kurs Adobe Lightroom

Price: 349,99

Payment method: PayPal/Credit card

Pełny kurs programu Adobe Lightroom to ponad 3,5 godziny nauki z Iwoną.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących jak i dla tych którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat obróbki zdjęć w Lightroom’ie.

Kurs składa się z 11 filmów. To ponad 4 godziny materiału. W kursie omawiam:

 • importowanie zdjęć do Lightroom’a
 • moduły Library i Develop
 • obrabiam przykładowe zdjęcia: plenerowe, portretowe, noworodkowe i krajobrazowe
 • przedstawiam podstawowe techniki obróbki zdjęć
 • pokazuje powiązanie z programem Photoshop

Z tego kursu dowiesz się jakie techniki faktycznie stosuję przy obróbce moich zdjęć. Przedstawię wszystko z perspektywy fotografa który od lat korzysta z programu Lightroom.

Omawiam w nim krok po kroku jak stworzyć nowy katalog, zaimportować zdjęcia do Lightroom’a, gdzie znajdziesz wszystkie narzędzia oraz okrok po kroku wytłumaczę jak można ich użyć. W opisie filmu znajdziecie pliki do pobrania dzięki którym możecie na bierząco testować nowo poznane techniki. Dzieki temu kursowi bez probelmu opanujesz techniki post produkcji w programie Lightroom i przyspieszysz swoją pracę nad obróbką zdjęć.

Obejrzyj trailer:

Filmy sprzedawane są przez serwis Vimeo. Kurs jest przyporządkowany do konta w serwisie Vimeo- proszę o zapamiętanie hasła i loginu oraz chronienie tych danych. Możliwa jest płatność przelewem w PLN- w takiej sytuacji proszę o kontakt pod iwonapodlasinska.com

Zimowa kolekcja filmów

Price: $75

Payment method: PayPal/Credit card

Limitowana kolekcja zimowa jest dostępna już teraz!

Zobacz jak edytuje moje nastrojowe zimowe fotografie i naucz się jak:

 • edytuje moje charakterystyczne zdjęcia przy oknie,
 • jak sprawiłam że zdjęci wykonane w ciągu dnia wygląda jak nocne,
 • jak dodaje atmosfery do płaskich zdjęć na śniegu,
 • jak edytuje zdjęcia wykonane przy małej ilości światła.

Edycja zdjęć prowadzona jest w programach Adobe: Lightroom i Photoshop. Nie zawiera akcji ani presetów.

W opisie kolekcji dostępne są pliki do samodzielnego wykonania edycji.

Ta kolekcja zawiera 4 filmy i po zakupie jest dostępna przez okres 1 roku.

Opinie

Ocena 5,0
28 kwietnia 2020

Niezwykle pomocne filmiki. Są krótkie i bardzo intersujące. Wcześniej korzystałam z innych autorów, ale zanim obejrzałam do końca, cieżko było przypomnieć o czym był poczatek, gdyż filmy były rozwlekłe i nudne. Od kiedy trafiłam na twórczość Iwony i jej filmy zakochałam się w obróbce zdjęć. Korzystam z pomocy filmów Iwony za każdym razem, kiedy edytuję zdjęcia. Iwona bardzo dokładnie i przejrzyście tłumaczy cały proces edycji krok po kroku. To najtrafnieszy zakup, jakiego do tej pory dokonałam. Polecam każdemu, kto chce dodać magii do swoich zdjęć. (Ela Wojcik)

Ela Wojcik
28 kwietnia 2020

Posiadam wszystkie filmy za wyjątkiem kolekcji zimowej. Szczerze polecam, obróbka wytłumaczona w bardzo spójny i czytelny sposób. Z każdego tutorialu wyniosłam nową dawkę wiedzy. Oczywiście w filmach pokazane techniki dotyczą konkretnych kadrów, jednak poszczególne elementy obróbki z powodzeniem można zastosować na własnych ujęciach. Uważam, że Iwona Podlasińska jest najlepszą nauczycielką lightrooma, zdjęcia dzięki jej wskazówkom nabierają bajkowej magii. (Ewelina)

Ewelina
Ocena 5,0
28 kwietnia 2020

Od dawna jestem fanką twórczości Iwony. Tutoriale są skarbnicą informacji i cennych wskazówek jak ulepszyć swoją postprodukcję. Dzięki nim odkryłam sporo nowych, nieznanych mi rzeczy. Oczywiście polecam 🙂 (Monika)

Monika
Ocena 5,0
28 kwietnia 2020

Tutoriale bardzo się przydały i, mimo że wygasł mój dostęp, nadal się przydają, bo wykorzystuję nabytą wiedzę w praktyce. Cieszę się, że skorzystałam z wiedzy Iwony, warto było 😊 |(Marzena)

Marzena
Ocena 5,0
28 kwietnia 2020

Lightroom był dla mnie narzędziem niezrozumiałym, kompletnie nie wiedziałam, jak zająć się obrabianiem w nim zdjęć. I tak trafiłam na tutoriale Iwony, która pokazuje jak w prosty sposób zrobić ze zdjęcia coś magicznego. Praca nad światłem i kolorem, delikatny retusz – teraz mogę to robić w lightroomie bez rwania włosów z głowy 🙂 Polecam każdemu bardzo serdecznie! (Anna)

Anna
Ocena 5,0
28 kwietnia 2020

Kolekcja tutoriali to mój „must have” w nauce obróbki fotografii. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, wiele już się nauczyłam i nadal wykorzystuje przy postprodukcji. Polecam serdecznie 🙂 Ela

Ela
Ocena 5,0
28 kwietnia 2020

Bardzo się cieszę, że trafiłam na ofertę tych warsztatów. W końcu dzieki nim zaczynam pracować też na LR. Wszystko bardzo jasno przekazane . Dla mnie to idealne rozwiązanie, w swoim tempie czerpać wiedzę 😊 Agnieszka

Agnieszka
Ocena 5,0
28 kwietnia 2020

Mam zakupioną zimową kolekcję. Iwona tłumaczy bardzo precyzyjnie, dzięki niej zrozumiałam i pokochałam magię Lightrooma , który wcześniej był dla mnie czarną magią a teraz nie wyobrażam sobie obróbki bez niego. Dzięki tym tutorialom nauczyłam się dodawać szczypty magii do zwyczajnych zdjęć . Polecam każdemu i co najważniejsze Iwona nie używa GOTOWYCH AKCJI!!! wszystko krok po kroku robi sama! (Joanna- Kolekcja Zimowa)

joanna

Dodaj opinię